Prodej PYROTECHNIKY
>> > ZDE < <<
Ohňostroje Krupička
Ohňostroje -

Zahradní ohňostroje

Ohňostroj profesionální na klíč

Ohňostroj připravíme, zajistíme formality pro použití vyšších tříd nebezpečí, dovezeme, provedeme odpal, uklidíme prostor odpaliště. Tato varianta umožňuje použití interiérových výrobků P2, T2, profesionální pyrotechniky III., IV.třídy nebezpečí, kategorie 4. Odpal provede držitel oprávnění ČBÚ. Pokud bude prostor nevyhovující pro klasické velké efekty, použijeme výrobky vytvářející efekty přízemní (ohnivé slunce, fontány, plameny, římské svíce, konfetové kompakty, ...). Světelné představení může být doplněno o ohnivý nápis nebo logo. Ohňostroj provedeme i jako nečekané překvapení pro oslavence. Vybereme skryté odpaliště a vše potřebné nepozorovaně připravíme až do okamžiku zahájení ohňostroje. Také při spolupráci s agenturami chápeme a respektujeme přání neprozrazovat naši identitu stálým klientům. Ohňostroj můžeme realizovat pod označením společnosti pořádající program oslav.

Ohňostroj zahradní pro vlastní odpal (cena od 1.000 Kč do 20.000 Kč)

Ohňostroj připravíme jako sestavu kombinující nejkvalitnější a nejefektnější volně dostupné pyrotechnické výrobky s jednoduchou obsluhou a iniciací. Sestavu dovezeme nebo zašleme na místo určení. Odpal provede odběratel bez naší asistence. Pro odpal těchto ohňostrojů není nutné žádné povolení. Sestava obsahuje několik kompaktních baterií propojených zápalnou šňůrou. Po zapálení jediné zápalnice dochází k odhořívání zápalnice a postupnému odpalovaní zapojených výrobků v sérii. Na obloze vytváří několikaminutový mix velkých různobarevných druhů efektů (palmy, vrby, ryby, kytice, pivoňky,...). Vzorové sestavy lze objednat na e-shopu petardy.cz . Více informací naleznete zde.

Ohňostroj denní konfetový

Konfety vytvoří slavnostní atmosféru pro oslavy konané před setměním (dětské párty, karnevaly, přehlídky, svatby, ...). Denní konfetové ohňostroje vystřelují jednobarevné nebo různobarevné papírové a Al stuhy, vločky, tvarované prvky (srdce, hvězda, kolečko, ...). Konfetová děla na stlačený vzduch a konfetové baterie mohou být použity bez naší asistence. Elektricky odpalované a konfetové ohňostroje synchronizované s hudbou (nejčastěji jako pódiové efekty na přehlídky, koncerty, firemní oslavy, ...) realizujeme na objednávku.

Nabídka
Kontakt

Mapa

OHŇOSTROJE Krupička
Ke Křížkám 166
107 00 Praha 10 - Dubeč

Prodejna
Po-Pá 09.00 - 18.00

Tel.: +420 272 706 963
Mob.: +420 731 445 413

E-mail: info@ohnostroje.cz

Eshop: petardy.cz

další info
Nahoru