Prodej PYROTECHNIKY
>> > ZDE < <<
Ohňostroje Krupička
Ohňostroje -

Profesionální ohňostroje

Ohňostrojné práce

Profesionální realizací ohňostrojů se zabýváme 20 let. Poskytujeme kompletní servis ohňostrojných prací. Nabízíme řadu vhodných efektových kombinací, kvalitní kompozice, zcela nové trendy, netradiční realizace, pečlivou přípravu. Realizujeme ohňostroje pro jednotlivce, firmy, obce a města. Mohutnost, čas, cenu a kvalitu zpracování dokážeme přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. Ohňostroje realizujeme po celé ČR.

Cena a čas ohňostroje

Minimální celková cena exteriérového ohňostroje je od 45.000 Kč. Zvolený poměr ceny a času vytváří výsledný divácký dojem z ohňostroje. Rozhodující pro mohutnost a rychlost ohňostroje není celková cena, ale cena jedné minuty. Vyšší cena jedné minuty umožňuje použití mohutnějších efektů a vystřelování většího množství efektů současně. Například ohňostroj v ceně 55.000 Kč lze sestavit na čas od 3 do 8 minut. Ohňostroje budou různé mohutností, rychlostí, intenzitou, efekty, druhy použité pyrotechniky. Cena ohňostroje obsahuje zajištění potřebných povolení, návrh kompozice, případnou synchronizaci s hudbou, dopravu, pojištění, výběr vhodného odpalovacího prostoru, odpal ohňostroje, požární dozor, přípravu, následný úklid odpalovací plochy. Předem dohodnutá cena ohňostroje je konečná.

Příprava ohňostroje

Ohňostroje kombinujeme z vybraných certifikovaných výrobků II., III. třídy nebezpečí (kategorie 2., 3. a 4.). Ohňostrojné práce provádíme za použití IV. třídy nebezpečí (v kombinaci s II. a III. třídou nebezpečí).

Objednání ohňostroje

Ohňostroj lze realizovat i v den objednání. Použití výbušných pyrotechnických předmětů (výrobky IV.třídy nebezpečí) vyžaduje povolení ČBÚ (v některých případech i souhlas dalších dozorových orgánů státní správy). Pro uspořádání ohňostrojných prací většího rozsahu (oslavy měst, ...) je optimální zadat objednávku minimálně jeden až dva měsíce před datem konání akce (čas potřebný pro získání nezbytných povolení ČBÚ).Povolení a vše potřebné ke konání ohňostrojného představení z profesionální pyrotechniky zajišťuje naše firma. Přípravu a odpal ohňostroje provádí ohňostrojaři s několikaletou praxí a zkušenostmi v oboru.

Podrobné informace o realizaci nebo objednání ohňostroje naleznete zde

Nabídka
Kontakt

Mapa

OHŇOSTROJE Krupička
Ke Křížkám 166
107 00 Praha 10 - Dubeč

Prodejna
Po-Pá 09.00 - 18.00

Tel.: +420 272 706 963
Mob.: +420 731 445 413

E-mail: info@ohnostroje.cz

Eshop: petardy.cz

další info
Nahoru