Ohňostroje Krupička
Ohňostroje -

Ohnivý nápis

Nápis ohněm je netradiční způsob prezentace společnosti (zboží, datum otevření nové pobočky, ...) před obchodními partnery a zákazníky. Nápis velmi často realizujeme pro firemní oslavy, jako dar k významnému jubileu, svatební dar. Oheň dokáže vytvořit nejen text, číslici, symbol, ale i firemní logo, obrazec, ...

Příprava

Základem pro ohnivý nápis je zadaná předloha textu (obrazec, firemní logo, ...). Návrh je zpracován a převeden na potřebnou velikost. Vzniklá šablona je přenesena na kotvící konstrukci. Do zvolených bodů jsou umístěny pyrotechnické svíčky odpovídajících barev. Při výrobě lze použít různou barvu a kvalitu svící. Vhodnou kombinací a volbou barev je dosaženo finálního nápisu. Po elektrické iniciaci svíce zahoří a vytvoří požadovaný efekt.

Cena a použití

Nápisy i loga ohněm realizujeme pro interiérové a exteriérové použití. Tento druh ohňostroje umožňuje doplnění o různé doprovodné efekty (gejzíry, interiérové fontány, konfetový ohňostroj, ...). Ohnivý nápis lze kombinovat s ohňostrojem. V tomto případě se před nebo na závěr ohňostroje rozzáří při zemi nápis (ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK, 2011, VŠE NEJLEPŠÍ), logo firmy, srdce, jméno, věk oslavence, obrazec, číslice, datum narození, nabídka k sňatku, blahopřání, ... . Cena jednoho znaku je orientační (dle náročnosti, množství, barvy a druhu použitého materiálu).

Výška jednoho znaku90 - 110 cm
Ohněm tvořený nápis hoří90 sec.
Cena jednoho znakuod 800 Kč do 1.400 Kč včetně DPH

Čas zpracování

Realizace nápisu pomocí ohně vyžaduje zadání objednávky v dostatečném předstihu před konáním prezentace. Doba výroby je úměrná složitosti a kvalitě výsledného prvku. Jeden týden je minimální čas potřebný pro návrh, přípravu a zpracování.

Nahoru