Prodej PYROTECHNIKY
>> > ZDE < <<
Ohňostroje Krupička

Ohňostroje

Ohňostroje pro Vaše akce a oslavy

Pro soukromé i komerční akce (oslavy) připravíme ohňostroj dle Vašich představ.

Pokud plánujete oslavu, rádi Vám pomůžeme. Vybereme vhodné místo pro odpal ohňostroje a divácky nejatraktivnější efekty. Provedeme kompletní realizaci ohňostrojných prací. Zajistíme veškerá potřebná povolení úřadů. V případě potřeby zorganizujeme preventivní asistenční dozor policie, záchranné služby a hasicího vozu. Po ohňostroji provedeme úklid okolí odpaliště.

Plánování velkých ohňostrojů je ideální několik dní dopředu, v některých případech může organizace a přípravné práce trvat až několik týdnů (dle velikosti a množství nezbytných povolení). Po celý rok máme skladem bohatou nabídku ohňostrojného materiálu pro přípravu kvalitních ohňostrojů. Chcete-li svou akci zpestřit nezapomenutelnou podívanou na obloze, prosím, kontaktujte nás.

Ohňostroje kombinujeme z pyrotechnických výrobků III. třídy nebezpečí (kulové pumy o průměru 75 - 100 mm, velké kompakty, římské svíce, fontány, slunce, pozemní miny).

Příprava ohňostroje s pyrotechnickými výrobky IV. třídy nebezpečí (velké sady kulových pum, kulové pumy o průměru nad 100 mm) je legislativně a časově náročnější. Je nutné zažádat o povolení ČBÚ. Objednání tohoto druhu ohňostroje je nutné zadat minimálně měsíc před datem konání oslavy.

Čas ohňostroje

Nejobvyklejší čas realizace je od 3 do 20 minut. Čas je závislý na mohutnosti použitých výrobků a intervalu mezi výstřely. Efekty vystřelené v rychlém sledu po sobě vytvoří ohňostroj mohutnější, světelnější a intenzivnější. Pomalejší prodleva nabídne delší celkový čas ohňostroje.

Celkový čas vybere zákazník po našem doporučení (s ohledem na prostor a druh akce). Většina zákazníků dává přednost velikosti a kvalitě provedení jednotlivých efektů.

V ohňostroji je vhodné kombinovat pomalejší a rychlejší pasáže. Ohňostroj zakončuje výrazné finále. Do vzduchu vyletují kulové pumy velkých ráží po mnoha kusech současně. Jsou nastaveny různé úhly výstřelů a nebe je zaplněno ohnivou gradující přehlídkou prvotřídních efektů.

Prezentace ohňostrojů a interiérových ohňostrojů

Nabídka
Kontakt

Mapa

OHŇOSTROJE Krupička
Ke Křížkám 166
107 00 Praha 10 - Dubeč

Prodejna
Po-Pá 09.00 - 18.00

Tel.: +420 272 706 963
Mob.: +420 731 445 413

E-mail: info@ohnostroje.cz

Eshop: petardy.cz

další info
Nahoru