Prodej PYROTECHNIKY
>> > ZDE < <<
Ohňostroje Krupička
Ohňostroje -

Svatební ohňostroje

Pro svatební den připravíme, dovezeme a odpálíme ohňostroj z profesionální pyrotechniky. Vytváříme reprezentativní malé, střední a velké ohňostroje (exteriérové, interiérové, synchronizované s hudbou, konfetové, ...) , které jsou cenově dostupné široké veřejnosti. Průběh i přípravu svatebního ohňostroje realizujeme dle představ, individuálních přání a požadavků klienta. Pomocí elektrického odpalu synchronizujeme světelné představení na hudební doprovod. Zajišťujeme potřebná předepsaná povolení dozorových orgánů státní správy (potřebná pro použití pyrotechniky vyšší třídy nebezpečí). Pro realizace ohňostrojných prací organizujeme preventivní asistenční, požární, zdravotnický dozor. Po provedení ohňostroje je samozřejmostí úklid odpaliště. Stačí se na nás obrátit a vše potřebné k realizaci malého, středního i velkého ohňostroje zařídíme.

Svatební ohňostroj pro vlastní odpal

Pro menší svatby a oslavy je ideální volbou sestava kompaktních pyrotechnických výrobků. Pro odpal těchto ohňostrojů není nutné žádné povolení. Sestavu zapálí zákazník pouze jedinou iniciací zápalnice bez naší asistence. Několikaminutový ohňostrojný program tvoří postupné vystřelování bohatých světelných efektů (různobarevná kytice, pivoňka, krozeta, blikavka, palma, brokátová koruna, dračí vejce, ...). Ohňostroj uzavírá zrychlená finální salva několika efektů současně. Ceny vzorových sestav jsou již od 2.590 Kč s DPH. Podrobnější informace zde nebo na pyrotechnika.cz

Svatební nápis ohněm

Překvapivým dárkem pro novomanžele se může stát nápis vytvořený ohněm. Nápis realizujeme jako doplněk ohňostroje. Před nebo po ohňostroji se rozzáří při zemi text ("VŠE NEJLEPŠÍ", "HODNĚ ŠTĚSTÍ", "MILUJI TĚ", jména novomanželů, ...), číslice, datum, srdce, ... . Ohnivý nápis hoří cca 90 vteřin. Sestavit lze z pěti barevných variant pyrotechnických svící.

Létající lampióny štěstí, konfety, konfetové ohňostroje

Konfety mohou být vystřeleny v exteriéru i interiéru. Vytvoří slavnostní atmosféru pro svatební fotografie. Konfetové ohňostroje lze zakoupit v odlišných barevných variantách. Ruční konfetová děla na stlačený vzduch mohou být použita bez naší asistence. Elektricky odpalované konfetové baterie a synchronizovaný konfetový ohňostroj realizujeme na objednávku. Slavnostní program svatebního dne vhodně doplní také oblíbené barevné létající lampióny štěstí.

Nabídka
Kontakt

Mapa

OHŇOSTROJE Krupička
Ke Křížkám 166
107 00 Praha 10 - Dubeč

Prodejna
Po-Pá 09.00 - 18.00

Tel.: +420 272 706 963
Mob.: +420 731 445 413

E-mail: info@ohnostroje.cz

Eshop: pyrotechnika.cz

další info
Nahoru