Prodej PYROTECHNIKY
>> > ZDE < <<
Ohňostroje Krupička

O nás

O společnosti

OHŇOSTROJE KrupičkaSpolečnost byla založena v roce 2001. Navázali jsme na předchozí úspěšnou podnikatelskou činnost v oboru. Od roku 1992 se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem zábavní pyrotechniky a kompletní realizací ohňostrojů. 20 let pořádáme kvalitní ohňostroje pro obchodní partnery. Mezi naše stálé spokojené zákazníky patří soukromé i státní firmy, obce, města, divadla, spolky, politické strany, živnostníci a soukromé osoby z široké veřejnosti.

Realizace ohňostrojů

Při realizaci ohňostroje klademe důraz na kvalitu zpracování a provedení dle individuálních potřeb, přání a cenových požadavků klienta. Provádíme ohňostrojné práce o různé velikosti. Malé, střední a velké ohňostroje na firemní i soukromé akce, svatby a veřejné oslavy. Ohňostrojná představení synchronizujeme s hudbou. Řadu let spolupracujeme s hudebními a divadelními umělci. Realizujeme široké spektrum interiérových a pódiových efektů. Podílíme se na pořádání festivalů, kulturních vystoupení a představení v ČR i zahraničí.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej pyrotechniky

Naší obchodní činností je velkoobchodní, maloobchodní prodej a dovoz kvalitní zábavní pyrotechniky. Pyrotechnika, zařízení a doplňky jsou určeny pro běžné spotřebitele i profesionální ohňostrojaře. Po celý rok nabízíme výběr produktů od českých a zahraničních výrobců pyrotechnického zboží.

Xplode fireworks v ČR

Xplode fireworks Od roku 2009 se společnost stala výhradním distributorem nové značky zábavní pyrotechniky Xplode fireworks pro region ČR. Výrobky jsou certifikovány ČÚZZS a splňují legislativní standardy pro distribuci, skladování, prodej a bezpečné používání v ČR i EU (značení CE dle 208/2010 Sb.). Xplode fireworks zaujme i nejnáročnější spotřebitele. Nabízí nové, kvalitně tvarované a netradiční světelné efekty. Výrobky jsou charakteristické přitažlivým a moderním designem obalu. Vysoká funkční spolehlivost je dosažena kvalitou výstupní kontroly u výrobce, dozorem při přepravě a skladování zboží.

ACPF

Asociace profesionálních ohňostrojařů ČR V roce 2010 se naše společnost stala jedním ze zakládajících členů nově ustanovené ACPF (Asociace profesionálních ohňostrojařů ČR). ACPF združuje a zastupuje profesionální subjekty v oboru zábavní pyrotechniky. V oblasti realizace světelných a zvukových pyrotechnických efektů, prodeje, dovozu, výrobě, přepravě a skladování zábavní pyrotechniky, odpalovacích a ostatních zařízení pro zábavní pyrotechniku. Zaměřuje se na zkvalitnění služeb a odborný rozvoj v oblasti zábavní pyrotechniky. Napomáhá k ochraně zájmů zákazníků a zaručuje profesionalitu v oblasti podnikání se zábavní pyrotechnikou (uděluje oprávnění k používání pečetě – znaku ACPF).

Další informace
Kontakt

Mapa

OHŇOSTROJE Krupička
Ke Křížkám 166
107 00 Praha 10 - Dubeč

Prodejna
Po-Pá 09.00 - 18.00

Tel.: +420 272 706 963
Mob.: +420 731 445 413

E-mail: info@ohnostroje.cz

Eshop: petardy.cz

další info
Nahoru